ПРОЛЕТ В МУЗЕЯ 2017

14 Март 2017

РЕГИОНАЛЕН ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ – СОФИЯ организира ПРОЛЕТ В МУЗЕЯ 2017. Образователната програма за деца ще се проведе в периода 10 – 13 април 2017 г. и е предназначена за ученици от I до V клас.

ПРОЛЕТ В МУЗЕЯ 2017 е целодневна образователна програма, разработена от екип на Регионален исторически музей – София. Тя ще се проведе в няколко от дните на великденската ученическа ваканция, а именно 10 – 13 април 2017 г. в часовия диапазон 9:00 – 16:00 ч.

В програмата са включени занимания, свързани с древна история и археология, етнография, познания за нашата столица София, изобразително изкуство, приложни задачи и много игри – едновременно забавни и образователни. Предвидено е и време за почивка и игра в диапазона 12:00-13:00 ч.

Преподавателите са уредници от Регионален исторически музей – София. В тазгодишното издание на ПРОЛЕТ В МУЗЕЯ имаме и гостуващи преподаватели. Става въпрос за панела "СТЪКЛЕКО", който ще запознае децата с магическата страна на стъклото.

ОРГАНИЗАЦИОННА ИНФОРМАЦИЯ:

- Инициативата се провежда в сградата на Регионалния исторически музей – София (пл. "Бански" 1);

- Групата се състой от максимум 20 деца;

- Записвания се правят в периода 13– 31 март 2017 г.;

- Записванията се реализират посредством онлайн платформата на уебсайта на Регионален исторически музей – София на следния линк: http://sofiahistorymuseum.bg/bg/online-registration

- Цената за участие на дете в програмата е 85 лв. за четирите дни. Второ дете в семейството ползва 25 % отстъпка;

- Заплащането се извършва по банков път до два дни след онлайн запазването на място;

- Банкова сметка: Регионален исторически музей – София, IBAN BG88SOMB 9130 3153 7589 00, BIC SOMBBGSF, Общинска банка, клон Врабча;

- Родителите подготвят храната за своите деца съобразно индивидуалните им вкусове;

Подробната ПРОГРАМА на ПРОЛЕТ В МУЗЕЯ 2017 можете да видите ТУК.

За детайлна информация: Ерина Кръстева, тел. 02 983 52 35