КОЛЕДНО АТЕЛИЕ ЧАКА ДЕЦАТА В МУЗЕЯ

06 Декември 2017

РЕГИОНАЛЕН ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ-СОФИЯ кани всички деца да изработят своя играчка за елха и коледна картичка по повод предстоящите празници. Традиционното ателие ще се проведе на 20, 21, 22 декември в музея.

Цената за участие е 10 лева, като могат да се запишат всички желаещи между 6 и 12 години. Придружаващите ги родители пък получават право на безплатно посещение на постоянната и временната екзпозиция на РИМ-София.

Заниманията ще се провеждат в рамките на 90 минути с начален час 11:00 12:30, 14:00 и 15:30 ч. Мероприятието ще включва  опознаване на експонатите в  залите на музея, изработка на картичка и коледна играчка, както и прожекция на кратък филм за историята на София. Материалите за ателието  се осигуряват от музея. Децата ще си тръгнат  с изработеното от тях.

За участие е необходимо предварително записване на следния линк: http://sofiahistorymuseum.bg/bg/online-registration

За повече информация: +359 (2) 985 44 55