Възрастни Лекция
Място на провеждане: Музей за история на София, пл. "Бански" 1
Лице за контакт: Ерина Кръстева

Лекция История на България – АПРИЛ

МУЗЕЯТ ЗА ИСТОРИЯ НА СОФИЯ продължава цикъла лекции по История на България със следната тема – "Княз Александър I, Русия и българската армия (1879–1886 г)". Тя ще бъде изнесена от проф. д-р Веселин Янчев на 20 април 2016 г. (сряда) от 18:00 ч.

Лекциите по История на България са съвместна инициатива на МУЗЕЯ ЗА ИСТОРИЯ НА СОФИЯ и ИСТОРИЧЕСКИЯ ФАКУЛТЕТ на СОФИЙСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ". Те се провеждат всяка последна сряда на месеца в Музея за история на София на пл. "Бански" 1.

ВНИМАНИЕ: Лекциите са с вход свободен. За присъствие е необходимо предварително запазване на място поради ограничения им брой! Това става посредством онлайн регистрация на сайта на Музея за история на София. Местата се считат за запазени до 15 минути преди началото на лекцията, след което регистрацията не важи.

Онлайн запазване на места е достъпно от следния линк: http://sofiahistorymuseum.bg/bg/online-registration